Kontakt Korshags

Kontakt

 Kontakta oss

Korshags Food AB
Servicevägen 3
311 32 Falkenberg
info@korshags.se

Kontor, tel: 0346-71 57 57
Butiken, tel: 0346-71 57 59

Nyfiken på vår verksamhet?

Välkommen in!

Nyheter, nyttigheter & inspiration:

Vårt nyhetsrum finns på Mynewsdesk. Följ oss på Facebook & Instagram.

Intresserad av att bli återförsäljare/kund?

Kontakta Jonas Selander, jonas.selander@korshags.se

Vill du jobba hos oss?

Maila dina kontaktuppgifter och CV till jobb@korshags.se. För lediga tjänster, läs här.

 

Niklas Korshag

VD
0346-71 57 52
niklas.korshag@korshags.se

Pernilla Korshag

Marknadschef
072 224 42 26
pernilla.korshag@korshags.se

Monica Magnusson

Ekonomi
0346-71 57 61
monica.magnusson@korshags.se

Jonas Selander

Försäljningschef
076 898 70 30
jonas.selander@korshags.se

Adam Jonsson

Affärsområdeschef Foodservice
072 704 63 87
adam.jonsson@korshags.se

Ola Asplund

Säljare DVH Mellansverige sydöst
073 660 06 24
ola.asplund@korshags.se

Anna Graff

Säljare DVH Mellansverige nordöst
073 660 06 27
anna.graff@korshags.se

Malin Ivarsson

Säljare DVH Mellansverige väst
073 660 06 10
malin.ivarsson@korshags.se

Jonas Lindquist

Säljare DVH Sydsverige
070 037 20 72
jonas.lindquist@korshags.se

Anna Korshag

Order & administration
0346-71 57 62
anna.korshag@korshags.se

Rumana Uddin

Ekonomi & administration
0346-71 57 65
rumana.uddin@korshags.se

Mattias Johansson

Inköp
0346-71 57 51
mattias.johansson@korshags.se

Josefine Breitholtz

Miljö- & kvalitetsansvarig
0346-71 57 68
josefine.breitholtz@korshags.se